Angemeldet bleiben
Passwort vergessen?
Registrieren
Start
News
Wettarten
Deutschland
England
Frankreich
Irland
Österreich
Schweden
Südafrika
USA
Australien
Infos
Traber: Die Fahrer
Galopp: Die Jockeys
Rennbahnen
Zu den Streams
Starterindex
Nichtstarter Index
Toto Pro
BTV
Hoofworld
Konto
STOP
19:44:30
Nächste Rennen
Harrah's Philly Harness
03m:33s
Meslay-Du-M.
05m:33s
Monticello Harness
05m:33s
Örebro
06m:33s
The Meadows Harness
06m:33s
Rennen
<<
Mai 24
>>
mo
di
mi
do
fr
sa
so
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Heutige Rennen
Gestern
Heute
Morgen
Schweden
Bergsåker
12:20
Visby
17:44
Örebro
V64
18:19
Dänemark
Nyköbing
17:00
Frankreich
Strasbourg
11:40
Bordeaux Le Bouscat
11:58
Meslay-Du-M.
16:22
Longchamp
Quinte+
16:38
San Isidro
21:00
Gulfstream Park
21:17
England
Perth
14:50
Salisbury
14:59
York
15:17
Fontwell
18:10
Lingfield
18:52
Südafrika
Vaal
12:26
Irland
Limerick
14:30
Clonmel
17:55
Neuseeland
Riccarton Park Synthetic
01:32
Cambridge
07:36
Australien
Grafton
02:50
Albion Park
03:32
Gosford
03:40
Wangaratta
05:00
Tamworth
05:03
Northam
06:40
Melton
09:04
Pakenham
09:15
Penrith
10:22
Scone
03:35
Riverina Paceway
04:02
Mildura
04:13
Werribee
04:20
Townsville
04:59
Canberra Acton
05:06
Port Augusta
05:10
Albany
07:40
Cranbourne
09:15
Launceston
09:47
Newcastle
09:52
Redcliffe
10:10
Parkes
10:12
Mt Gambier
10:22
Geelong
11:00
Gloucester Park
11:26
Kanada
Rideau Carleton
22:00
Flamboro Downs
00:35
Woodbine Mohawk Harness
01:10
USA
Northfield Park Harness
00:00
Hoosier Park
00:15
Monticello Harness
18:10
Pimlico
18:25
Harrah's Philly Harness
18:25
Delaware Park
18:30
The Meadows Harness
18:45
Belmont At The Big A
19:05
Gulfstream Park
19:10
Horseshoe Indianapolis
20:10
Plainridge Harness
P8
22:00
Scioto Downs
23:45
Penn National
23:45
Hoosier Park
00:15
Remington Park
01:00
Charles Town
01:00
Yonkers Harness
01:00
Sam Houston
01:30
Umåker
Freitag, 28.07.17
Stream
Programm
Tipps
DD
14:06
Wette läuft in den Rennen 5 - 6
Ergebnis >>
V4
13:26
Wette läuft in den Rennen 3 - 6
Ergebnis >>
V6
12:45
Wette läuft in den Rennen 1 - 6
Ergebnis >>
1
12:45
ICA Nära Hörnefors
Bänderstart
60900 Skr
2640 m
Starter 9
Ergebnis >>
1.
Melizza Girl
(1)
30,08:1
2. Coal Trader (7)
3. Victory Brodde (3)
2
13:07
ICA Supermarket Sävar - Damklubbens Lärlingsserie avd. 5
Autostart
51800 Skr
1640 m
Starter 10
Ergebnis >>
1.
Vincent Caprese
(4)
3,30:1
2. Made By Southwind (5)
3. Jenny Shore* (10)
3
13:26
ICA Supermarket Vännäs - Spårtrappa
Autostart
60900 Skr
2140 m
Starter 14
Ergebnis >>
1.
Helios Håleryd
(11)
7,62:1
2. Rasmus Sisu (14)
3. Ängens Airman (12)
4
13:45
ICA Supermarket Vindeln
Bänderstart
60900 Skr
2140 m
Starter 15
Ergebnis >>
1.
Spang Celin
(3)
3,09:1
2. Åstas Elin (10)
3. Forspärla (2)
5
14:06
ICA Gourmet - Sprinterjakten
Bänderstart
60900 Skr
1640 m
Starter 10
Ergebnis >>
1.
Quid Pro Quo
(6)
5,01:1
2. Global Numerous (4)
3. Bella On Tour (3)
6
14:25
ICA Nära Gräsmyr - Svensk Travsports Grundserie - Spårtrappa
Autostart
75000 Skr
2140 m
Starter 15
Ergebnis >>
1.
Selmer I.H.
(8)
1,92:1
2. Trito De Royal (11)
3. Alisiha Kick (9)
7
14:45
ICA Nära Västerslätt - Ung i Norr - Treåringslopp
Bänderstart
60900 Skr
2140 m
Starter 8
Ergebnis >>
1.
Clear Eyes
(7)
2,92:1
2. Flacco (4)
3. Breaking Bad (2)
8
15:03
ICA Nära Bygdeå - Montélopp
Autostart
51800 Skr
2140 m
Starter 8
Ergebnis >>
1.
Bone Machine
(3)
3,35:1
2. Obelix M.* (5)
3. Gucci Zon (2)
9
15:20
ICA Supermarket Robertsfors
Autostart
51800 Skr
1640 m
Starter 12
Ergebnis >>
1.
Bol Anna
(9)
1,85:1
2. Nordglimra (7)
3. Hornnes Tore* (6)