Solvalla
Samstag,
02.04.16
LD
15:08
Wette läuft in den Rennen 2 - 3
Ergebnis >>
DD
18:20
Wette läuft in den Rennen 10 - 11
Ergebnis >>
V4
14:45
Wette läuft in den Rennen 1 - 4
Ergebnis >>
V5
17:05
Wette läuft in den Rennen 7 - 11
Ergebnis >>
V75
16:20
Wette läuft in den Rennen 5 - 11
Ergebnis >>
1
14:45
Simb Moonzooms lopp - Montélopp
Trabreiten
87000 SEK
2140 m
Starter 9
Ergebnis >> 1. Nantucket (9)
5,77:1
2. Tsar De Houelle (8)
3. Rock Me (1)
2
15:08
Svensk Travsports Unghästserie - Treåringslopp
129500 SEK
2140 m
Starter 9
Ergebnis >> 1. Han Herred (2)
1,57:1
2. Caddie Lisieux (1)
3. Havbergs Knight (3)
3
15:31
Välkommen till Elitloppet Benders 27-29 maj - Fyraåringslopp
87000 SEK
2140 m
Starter 12
Ergebnis >> 1. Hawk Cliff (8)
4,05:1
2. Get A Winner (5)
3. Picasso Tilly (2)
4
15:53
87000 SEK
2140 m
Starter 15
Ergebnis >> 1. Bonjour Shangri La (13)
7,99:1
2. Viking Olympic (6)
3. Cash Victory (3)
5
16:20
Grabber's lopp - Pixies lopp - Stoeliten
403500 SEK
1640 m
Starter 11
Ergebnis >> 1. Donna Di Quattro (2)
1,91:1
2. Windy Ways (11)
3. Blue Martini Ås (5)
6
16:42
Finn-Tack grand opening race - Silverdivisionen, Final
439500 SEK
2140 m
Starter 11
Ergebnis >> 1. Fridericus* (5)
2,38:1
2. Navigator Sib (10)
3. Västerbo Paymyday (9)
7
17:05
Lotus lopp - Triton Sunds lopp - Gulddivisionen, Final (Gr II Int.) - Olympiatravet, Deltävling 1
498500 SEK
2140 m
Starter 12
Ergebnis >> 1. On Track Piraten (10)
2,05:1
2. Dreams Take Time (4)
3. Spring Erom (3)
8
17:27
Benders lopp - Tamla Celebers lopp - Diamantstoet, Final
403500 SEK
2140 m
Starter 15
Ergebnis >> 1. Noomi Skift (3)
11,16:1
2. Grappa Boe (8)
3. Marta Chip (4)
9
17:50
Åbro Bryggeri's lopp - Klass II, Final
403500 SEK
2140 m
Starter 12
Ergebnis >> 1. Bravo Navarone (1)
3,65:1
2. Wollafur (10)
3. Reorder (4)
10
18:20
SVEA Ekonomi's lopp - Klass I, Final
403500 SEK
2140 m
Starter 12
Ergebnis >> 1. Protector (5)
9,46:1
2. Juvels Boy (7)
3. Cash Lane (3)
11
18:42
Gudrun's lopp - Bronsdivisionen, Final
403500 SEK
2140 m
Starter 12
Ergebnis >> 1. Ochongo Face (8)
6,62:1
2. Bartender In (2)
3. Panoramic (5)
12
19:02
Wången Cup - Lärlings- & Ungdomslopp - Stolopp
87000 SEK
2140 m
Starter 11
Ergebnis >> 1. Legoholm Zon (9)
5,86:1
2. Bacio (4)
3. Apalachicola (7)